Street View - Rekomendowany Fotograf Google Street View | fotografia wnętrz i nieruchomości | wirtualny spacer Łódź - Warszawa

Przejdź do treści

CO TO JEST STREET VIEW TRUSTED?


Street View w Mapach Google ( nazywany inaczej: Wirtualny Spacer Google albo Zdjęcia Firmowe Google ) to nowatorskie narzędzie marketingowe, za pomocą którego przyciągniesz większą ilość klientów indywidualnych, grupowych oraz biznesowych, pochwalisz się Swoją firmą, jej wystrojem i wyjątkowymi atutami. Profesjonalnie wykonany wirtualny spacer tworzony jest ze zdjęć panoramicznych wykonanych w technice HDR z wykorzystaniem technologii Street View. To proste rozwiązanie ukaże wnętrze Twojej firmy w internecie, również na smartfonach oraz tabletach. Jest to fenomenalny sposób na zaprezentowanie Twojego biznesu na całym świecie. Wzbogać obecność Swojego biznesu o profesjonalne zdjęcia wnętrz w wynikach wyszukiwania Google, Google Maps oraz Google+. Wyróżnij się i zaproś do siebie, najpierw wirtualnie, Twoich potencjalnych klientów.

ZAPYTAJ - ZAMÓW

KORZYŚCI, DLACZEGO STREET VIEW?


Dzięki Street View w Mapach Google zwiększysz widoczność Swojego biznesu w wyszukiwarce Google, Mapach Google oraz na stronach Google+. Zdjęcia oraz linki do stron firmowych pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania robiąc już na wstępie pozytywne wrażenie. Osoba poszukująca zobaczy także miniaturę zdjęcia z napisem 'zobacz wnętrze' po naciśnięciu którego w tej samej chwili rozpocznie wirtualne zwiedzanie Twojej firmy. Potencjalny klient będzie mógł odwiedzić Twoją firmę będąc w domu, biurze, siedząc przed ekranem komputera, jak również korzystając ze swojego smartfona lub tabletu. Możesz także wirtualny spacer umieścić na swojej stronie www oraz na Facebook'owym Fanpage.
                      ZAPYTAJ - ZAMÓWJAKIE KOSZTY, CO OTRZYMAM W ZAMIAN?

Koszty uzależnione są od wielkości Twojej firmy i jest to opłata jednorazowa - zero abonamentu. Wszystkie wykonane zdjęcia stają się Twoją własnością. Twoja strona na portalu Google+ oraz pozostałe Twoje wpisy będą zoptymalizowane pod kątem lepszych pozycji w przypisanych kategoriach Google Maps. Będziesz również wyróżniony dzięki rozszerzonym wynikom wyszukiwania w najpotężniejszej wyszukiwarce internetowej - Google. PAMIĘTAJ! Street View oraz profesjonalne zdjęcia znacząco wydłużą czas, jaki internauci poświęcą Twojej firmie, co sprawi że będziesz bardziej zapamiętany niż Twoja konkurencja.

ZAPYTAJ - ZAMÓWPRZYKŁADOWE REALIZACJE GOOGLE STREET VIEW

ZDJĘCIA STATYCZNE DO GOOGLE STREET VIEW

Wróć do spisu treści